29.5 C
New York
Monday, July 15, 2024

Buy now

Donalldi dhe Romeo reagojnë pas vendimit të pritur të Bora Zamani

- Advertisement -

Bora Zemani pak para se të bëhet ndërrimi i motmoteve  vendosi që të largojë nga Instagram Donalldin dhe Romeon

Bora kishte larguar nga Instagrami i saj të dy binjakët e duket se kjo nuk ka shkuar pa u vërejtur nga vëllai binjak i Donalldit, Romeo.

Ai menjëherë ka larguar nga lista Borën ashtu sikurse ka larguar atë edhe nga miqtë e Donalldit në Instagram.

Kjo pasi që Romeo menaxhon edhe Instagramin e vëllait të tij.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit