21.3 C
New York
Monday, May 27, 2024

Buy now

KEDS tha se qytetarët nuk do të mbesin pa rrymë në natën e Vitit të Ri, Vranjevci e Kolovica në terr

- Advertisement -

Anipse KEDS ka njoftuar se është siguruar import i nevojshëm për festën e ndërrimit të moteve, një pjesë e Vranjevcit dhe Kolovica kanë mbetur pa energji elektrike.

Lexues Express kanë treguar se aktualisht janë pa rrymë, gjë kjo që e vështirson festën e Vitit të Ri.

Kujtojmë se ka disa ditë që Kosova po përballet me mungesë të energjisë elektrike, por që nga dje është paralajmëruar se nuk do të ketë reduktime të rrymës në festën e ndrrimit të moteve.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit