28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Donaldit nuk i erdhi mirë kur pa videon duke u puthur me Borën, la pa fjalë me reagimin

- Advertisement -

Donaldi ka habitur me reagimin e tij.

Derisa në ekran jepej videoja e Bores dhe Donaldit duke u puthur reagimi i aktorit ishte i hatashëm.

Arbana po iu tregonte banorëve momentet më të bukura e të shikuara të BBV, ku padyshim që më i shikuari ishte ai nga momenti i Donaldi dhe Borës duke u puthur.

Donaldit nuk i erdhi dhe mirë kur pa videon, gjë që e dëshmoi nuri i fytyrës së tij ku ngeli krejt i shtangur.

Ndryshe, ai po shijon romancën e dashurisë me Beatrix Ramosaj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit