1.3 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Monika nuk i mbanë lotët, surprizë e veçantë nga nëna e saj

Edhe Monika është surprizuar sonte.

Është Arbana ajo e cila ka surprizuar aktoren shqiptare Monika Lubonjën.

Arbana ka takuar nënën e Monikës duke realizuar një bisedë me të dhe duke e xhiruar me video.

Monika po ashtu ka pranuar edhe një letër nga e ëma të cilën nuk mundi ta lexojë nga lotët.

Kujtojmë se javë më parë Monika ishte surprizuar edhe nga vajza e saj Tea.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit