9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Demi Rose vjen me një fotosesion në të brendshme për Vitin e Ri

- Advertisement -

Demi Rose ka shfaqur asetet e saj të kolme në të brendshme vjollcë derisa ka bërë poza erotike në fotosesionin e fundit për këtë vit

Demi Rose vazhdon të jetë lojale në postimin e fotove të nxehta në rrjetet sociale, ku sot ajo është shfaqur në të brendshme vjollcë.

Modelja e kolme (26) ka treguar asetet e saj në jelek të tejdukshëm ashtu si edhe në të brendshme në postimin e fundit për Krishtlindje dhe për Vitin e Ri.

E lindura në Midlands, Demi duket tepër drithëruese edhe me buzëkuqin e saj dhe gishtin me të cilin bën poza tepër erotike. 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit