11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Dafina “tropikale”, shijon pushimet në Maldive me Kreshinkun

Këngëtarja e njohur ka ndarë pak kohë për diell dhe mot të ngrohtë, bashkë me të dashurin e saj, Kreshnikun.

Ajo ka publikuar disa fotografi mjaft të nxehta nga plazhi, teksa ka nisur të shijojë suksesin e albumit “Absolute”.

Më poshtë pamje nga pushimet tropikale të Duffye-t.

 

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit