27.6 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Britney Spears tregon se çfarë aktualisht po bën me jetën e saj

- Advertisement -

Britney Spears ka bërë një përditësim rreth jetës së saj.

Këngëtarja 42-vjeçare hyri në Instagram për të treguar se çfarë ka bërë së fundmi.

“Kam qenë e sëmurë prej dy muaj”, filloi Britney.

“Ndihem vazhdimisht e lodhur sikur dua të fle dhe se gjërat janë të turbullta, kështu që fillova të pi kafe dhe kjo më ndihmoi pak, por jo shumë. Kuptova së më pëlqen Burger King, por e urreja kur isha më e re. Gjëja ime e preferuar për të bërë është të pastroj sirtarët për momentin. Unë kam blerë shabllone për muret e mia për të krijuar dizajne dhe thekse dhe kam vizatuar një pemë tropikale vërtet të lezetshme në dhomën time në mur me një zog në një fole ”, vazhdoi ajo.

“Unë jam në faqen 219 të librit tim ‘I padukshëm’ dhe kam një kuzhinier të ri për të gatuar në kuzhinën time. Unë kam frikë nga bota e jashtme, sepse Zoti na ruajt të thyej një këmbë dhe dikush të thërrasë një ambulancë. Bleva qenin tim, Snoë, një llambë rozë fëmijësh për dhomën e saj. Unë në fakt kam qenë konsistente me rutinën time të bukurisë. Kam qëndruar në shtrat gjithë ditën dhe kam punuar në telefonin tim. Pashë gjithashtu një film të quajtur ‘Evil’ dhe në fakt urinova kur u shfaq ai personazh i zi dhe i frikshëm. Unë jam në të 40-at dhe vazhdoj të mbledh Hello Kitty dhe fle me një arush pelushi”.

“Kam pikturuar një foto të një luleje me zjarr rreth saj”, tha më tej ajo.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit