27.6 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Romeo s’ndahet nga Heidi, kjo është fotoja e parë bashkë

- Advertisement -

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci nuk po ndahen nga njëri-tjetrit as pas përfundimit të Big Brother VIP Albania 3.

Ka qenë prezantuesi dhe këngëtari ai që ka postuar fotografi me të dashurën e tij në llogarinë e tij në Instagram.

Në foton që shihni më poshtë, Romeo ka kapur në përqafim Heidin, e cila është e kthyer me kurriz.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit