31.1 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Kourtney Kardashian “e mërzitur” pasi djali i saj iu bashkua Instagramit

- Advertisement -

Kourtney Kardashian ka reaguar pasi djali i saj është bërë pjesë e rrjeteve sociale.

Djali 14-vjeçar i Kourtney, Mason Disick, iu bashkua Instagramit gjatë fundjavës me një llogari zyrtare, të verifikuar dhe ndau tre postimet e tij të para.

Pas kësaj, Kourtney reagoi.

“Djali im i parë është në Instagram dhe unë nuk jam mirë”, shkroi ajo duke i bashkuar edhe një emoji me sy të përlotur.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit