11.3 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Bora Zemani u nda nga burri, u tradhëtua nga i dashuri, por beson…

- Advertisement -

Prezantuesja e njohur, që së shpejti kthehet me një projekt të ri televiziv, ka tërhequr gjithmonë vëmendjen.

Bora, ka qenë e martuar me DJ Vinin, me të cilin e ka edhe një djalë, por fatkeqësisht martesa ka përfunduar shpejtë

Ndonëse me një lidhje të dështuar, pastaj me një tradhëti publike nga Donald Veshaj, Bora nuk e ka humbur besimin në dashuri.

Sot, ajo duket e lumtur dhe rrezaton.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit