27.3 C
New York
Wednesday, July 24, 2024

Buy now

Blerando i bën një pyetje publike Shqipes

- Advertisement -

Dy banorët e BBVK, Blerando dhe Shqipja u përfolën shumë kohët e fundit.

I gjithë publiku dëshironte ti shihte bashkë, e më pas Shqipja u shfaq në klipin e tij.

Mirëpo, Blerando ka një pyetje për fansat e tyre dhe ish-banoren, madje ka krijuar edhe një pyetësor ne Instagram se a duhet ai të ja bëj follow, ai asaj apo ajo banorit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit