29.8 C
New York
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

Bëhen bashkë ish-konkurrentët e Big Brother VIP Kosova

- Advertisement -

Janë bërë bashkë disa nga ish-konkurrentët e Big Brother VIP Kosova.

Bëhet fjalë për banorët e edicionit të dytë të këtij formati, e ata janë Ganiu, Edona, Besi e Brikenda.

Çka bie në sy, është afrimiteti mes Ganiut dhe Brikendës, për të cilët, kohë më parë edhe u aludua se janë, apo kishin qenë në lidhje.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit