24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Lotina dhe Mozzik, të pandarë

- Advertisement -

Reperi i njohur kosovar, Mozzik po shijon romancën me vajzën e politikanit të LDK-së, Lotina Hazirin.

Tani më ata nuk po fshihen nga publiku.

Lotina ka publikuar në InstaStoryn e saj një foto me dorën e Mozzikut, gjersa ishin duke ngrënë së bashku.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit