24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

“Mezi pres të martohem me ty”, dedikimi i veçantë i Veronës në përvjetorin e fejesës më Yllin

- Advertisement -

Janë bërë dy vite që kur Verona dhe Ylli janë fejuar. Në total, shtatë vite që nga lidhja e tyre.

E Verona nuk kishte si të mos ia dedikonte Yllit një shkrim të përzemërt.

“Shtatë vjet që kur u takuam për herë të parë. Pesë vjet më vonë në të njëjtën ditë ti më propozove mua. Nuk ka asnjë ndjenjë që krahasohet me rehatinë që më dhuron ti çdo ditë. Të qëbdrosh pranë teje çdo natë, duke mos u shqetësuar se kur do të shohë herën tjetër”.

Kjo dashuri e thellë, e e pakusht, që nuk e dija që mund të ishte jashtë imagjinatës time, e kam gjetur te ti. Të dua. Mezi pres që të martohem me ty” .ka shkruar pos tjerash Verona, në një fotografi ku dyshja shihen duke u përqafuar.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit