18.5 C
New York
Monday, May 20, 2024

Buy now

Bayern Munich pas tij, Unai Emery u kthen një përgjigje bavarezve

- Advertisement -

Unai Emery, trajneri i Aston Villa, po bën një sukses të vërtetë me skuadrën angleze. Aktualisht në vendin e katërt të tabelës së Premier League dhe i kualifikuar për sezonin e ardhshëm në Chapions League, tashmë është në radarët e disa klubeve të mëdha.

Ditët e fundit ka qenë i lidhur me Milan dhe Bayern Munich, por ai foli për mediat duke sqaruar pozicionin për të ardhmen e tij.

“Unë në Bavari? Jam absolutisht 100% i fokusuar te Aston Villa”, ka thënë trajneri Emery.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit