25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Bashkohet çifti Kiara – Luiz në shtëpinë e BBVA

- Advertisement -

Sonte në Prime-in e radhës u futën katër ish – banorët e eliminuar në BBVA.

Kiara, Efi, Ronaldo dhe Bledi ishin më të votuarit e publikut.

Çifti kiara dhe Luiz u bashkuan sërish në shtëpinë e famshme aty ku nisën lidhjen e tyre.

Mes shumë përqafimesh e puthjesh Luizit iu rikthye buzëqeshja.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit