-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

“Ballisti” ironizon me dritat e bredhit të Kurtit në foton familjare të tij

Kryeministri Albin Kurti ka zgjedhur që ta urojë Vitin e Ri, përmes një fotografie me prindërit, gruan dhe vajzën.

Me këtë foto, Kurti ka marrë rekord pëlqimesh. Deri tash, fotografia numëron mbi 93 mijë pëlqime dhe mijëra komente.

Por, një koment ka marrë më shumë vëmendje. Ka qenë ky komenti i Ballistit- Ismail Morinës.

Ai ka ironizuar me Kurtin për dritat e bredhit.

“Urime kryeministër…pema e vitit t’ri diçka me drita LED a sytë po m’bëjn…”, ka qenë komenti i tij, i cili ka vendosur edhe disa emoji duke qeshur.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit