14.7 C
New York
Tuesday, September 26, 2023

Buy now

Prizrenasi dehet keq natën e vitit të ri, sulmon tërë familjen e tij

Një person në Prizren e priti vitin e ri në stacionin e Policisë.

Kjo pasi që ai mbrëmë u deh e më pas ushtroi dhunë në familjen e tij, shkruan lajmi.net.

Kjo bëri që Policët ta arrestojnë atë dhe ta shoqërojnë për në stacion.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit