1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Baba për herë të tretë, David Guetta shfaqet me partneren shtatzënë

David Guetta ka bërë me dije se do të bëhet baba për të tretën herë.

56-vjecari dhe partnerja e tij, Jessica Ledon, 31 vjeç, janë në pritje të një bebushi, teksa kjo e fundit u shfaq krah.

Dj ishte mjaft i lumtur, teksa i përkëdhelte barkun partneres, ndërsa Jessica u shfaq rrëzëllitëse me një fustan të gjelbër.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit