24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Azemi shfaqet i lumtur në krahët e kësaj vajze

- Advertisement -

Ish-banori i ‘Big Brother VIP Kosova’ Azem Gagica vëmendjen e tij po e shfrytëzon mjaftë mirë.

Azemi mbrëmë ishte në një koncert madhështor ku kishte takuar dhe ish banoren e ‘BBVK’ Shqipen.

Nga kjo Azemi ka publikuar një foto ku shfaqen të lumtur.

Kujtojmë se dyshja përgjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë me të famshëm në vend krijuan një raporte të mira.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit