31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Kaq shumë është rritur! Cristiano Ronaldo Junior merr vëmendjen në fotografinë pranë babait të tij

- Advertisement -

Gjatë një pushimi familjar në Arabinë Saudite, Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodríguez , ndanë një seri fotosh që kapën jo vetëm plazhet mahnitëse por edhe një transformim befasues brenda familjes.

Mbresëlënëse për fansat që rritja e habitshme e Cristiano Jr.

Cristiano Jr. doli pothuajse i panjohur. Në moshën gati 14-vjeçare, ai u shfaq jashtëzakonisht i rritur, duke qëndruar përkrah të atit me një pjekuri dhe prezencë që ka habitur shumë njerëz, shkruan Marca.

Dikur një djalë i vogël që shoqëronte të atin në fushë, Cristiano Jr. tani duket i gatshëm të kapërcejë gjatësinë dhe aftësitë atletike të babait të tij.

Atleti i ri, tashmë është duke bërë bujë në kategorinë nën 13 vjeç për Al-Nassr.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit