29.8 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Adelina Tahiri habitë me veshjen në restaurantin luksoz

- Advertisement -

Është e famshme, përherë e përfolur, por fare aktive në botën e muzikës.

Adelina Tahiri nuk po shfaqet as në intervista, duke lënë shumë pikëpyetje në ajër dhe pa përgjigje.

Adelina, megjithatë po e shijon jetën dhe kjo duket nga postimet që bënë në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

E, ndonëse në restaurant ekskluziv, Adelina shkon e veshur në mënyrë kaq sportive, si për palestër.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit