28.9 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Gjendet i vdekur një burrë në shtëpinë e tij në Gjakovë

- Advertisement -

Një burrë është gjetur i vdekur në shtëpinë së tij në Gjakovë.

Derisa në vendngjarje kanë shkuar njësitet policore dhe ekipi mjekësor, ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës.

“Viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Njësitet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në raportin ditor.

Ndërkaq, me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit