20.1 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

Atiq emëron nënkryetaren e komunës

Erden Atiq me tu betuar si kryetar i ri i Mitrovicës së Veriut, ka marrë edhe vendimin e parë.

Në cilësinë e kryetarit, Atiq e ka emëruar Katarina Agjanqiq për nënkryetare të Komunës.

Ceremonia zgjati pak minuta, ndërsa Mitrovica e Verit nga sot është bërë me kryetar dhe nënkryetare të re.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit