10.9 C
New York
Saturday, April 1, 2023

Buy now

Atdheu dhe Edoni përshëndeten me finalistët, ju urojnë të gjithëve fat (Video)

Atdheu dhe Edoni sot janë larguar nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova.

Ata qëndruan për 24 orë me pesë finalistët që kanë mbetur deri tani.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit