27.3 C
New York
Wednesday, July 24, 2024

Buy now

Aktorja e Bridgerton tejet elegante gjatë paraqitjes së saj në Wimbledon

- Advertisement -

Aktorja Hannah Dodd mahniti të gjithë me dukjen e saj gjatë eventit në Wimbledon të mërkurën.

Ylli i serialit Bridgerton, që portretizon Francesca Bridgerton, kishte veshur një fustan tejet elegantë të verdhë, shkruan DailyMail.

Dodd kishte kombinuar fustanin me një çantë po ashtu të verdhë por në një nuancë më të hapur. Ajo kishte kapur flokët e saj të bukur dhe dukej një zonjë e vërtetë.

Aktorja debutoi këtë sezon në serialin Bridgerton duke portretizuar rolin e Francescës në familjen Bridgerton.

Pas debutimit të saj në oborrin e Mbretëreshës, Francesca Bridgerton bie në dashuri me John Stirling e më pas martohet me të.

Portretizimi që i bëri rolit të saj ishte tejet i mahnitshëm dhe u pëlqye shumë nga audienca.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit