22.7 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Modelja tërbon rrjetin, poston pamje duke u stërvitur “nudo”

- Advertisement -

Ka kaluar vetëm një javë nga dasma mes modeles argjentinase Cecilia Rodriguez dhe çiklistit italian Ignazio Moser. Të dy, do të nisen për në muajin e mjaltit në tetor. Aktualisht Cecilia dhe Ignazio po kalojnë disa ditë në një vilë të mrekullueshme në Sardenjë, së bashku me dy qentë e tyre.

Në rrjetet sociale ata ndajnë jetën e tyre të përditshme me ndjekësit e tyre. Mes kaq shumë relaksimi ka vend edhe për pak stërvitje.

Moser është një entuziast i madh i fituesit ndërsa Cecilia nuk është shumë sportive. Ajo ka vendosur të bëjë disa squats, por e zhveshur. Kaq është dashur dhe pamjet janë bërë virale.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit