22.7 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Aksident mes dy veturave në Stantërg, lëndohen nëntë persona

- Advertisement -

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Stantërg, ku janë përfshirë dy vetura dhe janë lënduar 9 persona.

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Aksident trafiku me lëndime, i shkaktuar sot rreth orës 14:00 në rrugën rajonale Mitrovicë- Podojuvë, përkatësisht në fsh Stan Terg, në aksidnet janë përfshirë dy vetura civile, ku përveç dëmeve materilale lëndime ka pësuar nëntë (9) persona.”

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit