15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Adelina Berisha e publikon këngën e re (Video)

- Advertisement -

Këngëtarja Adelina Berisha e ka publikuar projetin e saj më të ri muzikor.

Ajo në kanalin e saj në Youtube e publikoi këngën “Beso”.

Artistja e punoi melodinë e këngës vet, kurse miksi dhe masterizimi u realizuar Alfred Sulo.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit