18.5 C
New York
Monday, May 20, 2024

Buy now

Sabri Fejzullahu e ka një urim të veçantë për bashkëshorten në ditën e ditëlindjes

- Advertisement -

Bashkëshortja e Sabri Fejzullahut, Nera feston sot ditëlindjen.

Dhe një urim unik nga ana e Sabriut, sigurisht që nuk kishte se si të mungonte.

Sabriu postoi foto krah gruas dhe zgjodhi fjalët më të mira për urimin.

“40 vjet bashkë e dashnija respekti dhe kujdesi nuk mu zbeh për ty kurr shpirti i jem. E lus Zotin që t’i festofsh edhe 100 ditëlindje dhe ta ruaj bukurin o shpirtëbardha e jona që ma zgjate jetën. Lum për mu e për ne që të kemi,” shkroi Sabriu në postimin e tij./prive.al/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit