3.8 C
New York
E hënë, 20 Mars, 2023

Buy now

Kështu e uron vitin e ri familja Muqiqi

Familja Muqiqi është njëra ndër familjet më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar.

Kjo për shkak se në krye të kësaj familje është këngëtari i njohur Nustret Muqiqi, ndërsa djali i tij tashmë ka ndjekur rrugën e babait dhe sot është ndër këngëtarët më të sukseshëm në vend.

Bëhet fjalë për Albatrit Muqiqin, ai i cili komentohet dhe pëlqehet kudo me muzikën që bën, shkruan “Kosovarja”.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Egzona gruaja e këtij të fundit, ku shihet e gjithë familja Muqiqi.

Të gjithë po duken shumë bukur duke uruar iu uruar vitin e ri 2022.

te ngjashme

105,454FansLike
12,000FollowersFollow
3FollowersFollow
- Advertisement -

te fundit