28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Kështu e uron vitin e ri familja Muqiqi

- Advertisement -

Familja Muqiqi është njëra ndër familjet më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar.

Kjo për shkak se në krye të kësaj familje është këngëtari i njohur Nustret Muqiqi, ndërsa djali i tij tashmë ka ndjekur rrugën e babait dhe sot është ndër këngëtarët më të sukseshëm në vend.

Bëhet fjalë për Albatrit Muqiqin, ai i cili komentohet dhe pëlqehet kudo me muzikën që bën, shkruan “Kosovarja”.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Egzona gruaja e këtij të fundit, ku shihet e gjithë familja Muqiqi.

Të gjithë po duken shumë bukur duke uruar iu uruar vitin e ri 2022.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit