28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Robert Berisha: Do të këndoja në dasmën e Norës, nëse do të më ftonte

- Advertisement -

Robert Berisaha ka folur për raportet e tij me Norën.

Robert Berishës përherë i bëhen lajm deklaratat e tij në mediat rozë.

Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin “Pikë”, ku ka folur se si qëndron raporti i tij me Norën ish bashkëshorten e tij.

Ai tregoi se ndajnë raporte të mirë jo vetëm për hir të vajzës por edhe raporte miqësore.

“Unë uroj që Nora dhe Renee të jenë të lumtura, dua vetëm lumturinë e tyre dhe vetëm për këtë do të këndoja në dasmën e Norës, nëse do të më ftonte”- është shprehur ai më herët kur është pyetur për ish-partneren, ka thënë Berisha.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit