28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Zyrtare: Gjermania prezanton listën e futbollistëve për “EURO 2024”

- Advertisement -

Kombëtarja e Gjermanisë ka publikuar listën zyrtare për Kampionatin Evropian “EURO 2024”.

Jashtë listës së trajnerit Julian Nagelsmann, jashtë kanë mbetur futbollistët si: Mats Hummels, Serge Gnabry, Julian Brend, Niklas Sule dhe Julian Brandt.

Disa nga emrat identifikues si Thomas Muller,Leroy Sane, Jamal Musiala, Ilkay Gundogan e Manuel Neuer.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit