15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Vazhdojnë diskutimet në mes të Bayern dhe Tuchel

- Advertisement -

Diskutimet në mes të Bayern Munich dhe agjentit të Thomas Tuchel do të vazhdojnë edhe më tutje, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Dy palët janë pajtuar në pikat kryesore që trajneri ta vazhdojë qëndrimin në Bavari.

Tuchel dëshiron që ta ketë besimin e plotë të bordit dhe t’i plotësohen kërkesat për ta vazhduar aventurën e tij me Bayern edhe pse më parë kishin njoftuar se do të largohej nga gjiganti gjerman me përfundimin e këtë sezoni.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit