9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

“Zhdukja” misterioze e Kate Middletn – dyshohet se Princi William e ka tradhtuar gruan e tij?

- Advertisement -

Teoritë e çuditshme dhe teoritë konspirative rreth vendndodhjes së saj dhe arsyes për mungesën e saj të gjatë në daljet publike kanë qarkulluar në rrjete sociale.

Situata u bë më e çuditshme kur Pallati Kensington publikoi një fotografi për Ditën e Nënës me Middleton dhe fëmijët e saj, të cilën dyshohet se e ka bërë vetë William, 41 vjeç. Fotoja e tregonte Middleton duke ulur dhe buzëqeshur së bashku me fëmijët e saj, Princ George, 10 vjeç, Princeshën Charlotte, tetë vjeçe, dhe Princ Louis, pesë vjeç. Fotoja më pas u tërhoq nga agjencitë e lajmeve, të cilat pretendonin se fotoja “ishte manipuluar”.

Middleton vetë mori përgjegjësinë në X (ish-Twitter) të hënën për të shpjeguar pse kishte disa ndryshime në portret. “Si shumë fotografë amatorë, ndonjëherë eksperimentoj me redaktimin. Dua të shpreh ndjesën time për çdo konfuzion që fotografia e familjes që publikuam dje shkaktoi”, shkroi ajo. Ajo përfundoi duke thënë se shpresonte që të gjithë që festonin të kishin një Ditë të Lumtur të Nënës — e cila ishte e diela në Mbretërinë e Bashkuar — dhe përfundoi në mënyrë të qetë me “C”, për emrin e saj të parë, Catherine. Pallati Kensington ka refuzuar të publikojë fotografinë origjinale të paedituar.

Thashethemet mbi fotografinë ishin të destinuara për të vendosur spekulimet mbi shëndetin e Middletonit, por në fund të fundit, kjo nuk funksionoi.

Dhe tani, siç tha Colbert, thashethemet kanë rikthyer vëmendjen në spekulimin se mungesa e Middleton nga vëmendja e publikut është në lidhje me një aferë të supozuar të bashkëshortit të saj.

“Oh jo, zemra ime është me të gjorën Kate”, tha Colbert të martën. “Pra, unë mendoj se të gjithë e dimë se cila është gruaja tjetër e supozuar. Thuajeni me mua — Sarah Rose Hanbury e njohur si Markiza e Cholmondeley — sa emër i bukur!”, tha ai me shka gjatë emisionit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit