8.1 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Scarlett Johansson do të ketë një rol të rëndësishëm në “Jurassic World 4”

- Advertisement -

Scarlett Johansson është përzgjedhur për të udhëhequr kastin e “Jurassic World 4”, duke marrë përsipër Chris Pratt, i cili drejtoi tre filmat e mëparshëm.

Raportimi thotë se ylli i “MCU” është takuar tashmë me regjisorin Gareth Edwards dhe producentin e “Jurassic Park”, Frank Marshall.

Ndërsa detajet për pjesën e ardhshme të “Jurassic World” janë aktualisht në përfundim, filmi thuhet se titullohet “Jurassic City”.

David Koepp, skenaristi origjinal i “Jurassic Park”, është duke shkruar skenarin.

Steven Spielberg ka nënshkruar si producent ekzekutiv së bashku me Marshall.

“Jurassic World”, “Jurassic World: Fallen Kingdom” dhe “Jurassic World: Dominion” fituan secila mbi një miliard dollarë në arkat globale.

“Jurassic World 4” shfaqet në kinematë në mbarë botën më 2 korrik 2025.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit