19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

Zbulohet lidhja e Gisele Bundchen

- Advertisement -

Gisele Bundchen ka nisur një lidhje të re.

Pas 1 viti me tashetheme, burime pranë modeles 43-vjeçare kanë treguar se ajo është në një lidhje me Joaquim Valente.

“Ata janë në lidhje që nga qershori”, ka thënë burimi për People.

“Fillimisht ata ishin shokë, më pas u dashuruan. Lidhjen po e mbajnë shumë private”, vazhdoi tutje burimi.

Pas divorcit me Tom Brady, Gisele dhe Joaquim janë parë bashkë për herë të parë në nëntor të vitit 2022 gjatë një pushimi në Costa Rica. Që nga atëherë, spekulimet për një romancë nuk janë ndalur.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit