19.2 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Vushtrri: Burri dëbon gruan dhe fëmijët nga shtëpia

- Advertisement -

Një burrë është arrestuar nga policia, pasi që i njëjti dyshohet se pas një mosmarrëveshje që kishte me bashkëshortën, i kishte thënë asaj që bashkë me fëmijet të dalin nga shtëpia.

Rasti raportohet të ketë ndodhur në mesnatën e së martes në Vushtrri.

I dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti po hetohet si “Dhunë në familje”, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit