18 C
New York
Sunday, June 16, 2024

Buy now

Zbulohen arsyet e problemeve mes Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

- Advertisement -

Së fundmi, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po jetojnë në shtëpi të ndara.

Kështu kanë thënë burime pranë çiftit.

Një burim i afër me Jennifer ka thënë për People se martesa e saj “nuk është më së miri për momentin”.

Problemet duket se kanë të bëjnë me mënyrat e ndryshme të jetesës së tyre, me Jennifer që është më e hapur me publikun dhe Ben që preferon të qëndrojë privat.

“Ajo i pëlqen të hapë zemrën e saj për fansat e saj dhe për botën”, shtoi një burim. “Ai është më introspektiv dhe privat. Kjo ka qenë vështirë e përditshme. Ka pasur gjithmonë përplasje në stilet e tyre dhe mënyrën se si i trajtojnë çështjet, por asgjë nuk e ka ndaluar dashurinë e tyre ndër vite”.

Një burim tjetër tha: “Ai gjithmonë ka qenë i impresionuar se si ajo punon kaq shumë dhe ka arritur kaq shumë sukses. Por hapja dhe promovimi nuk janë mënyra e tij. Unë nuk e di nëse ata do të ndahen”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit