21.3 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Xhensila Myrtezaj mund të jetë në Londër, por nuk i intereson fare

- Advertisement -

Prej disa ditësh Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku gjenden në Londër ku po kalojnë pushimet së bashku me vajzën, Ajkën.

Edhe pse me pushime, çifti i ka mbajtur të gjithë të përditësuar duke postuar foto të ndryshme me njëri-tjetrin në vendet më piktoreske të kryeqytetit britanik. Por, në postimin e fundit, Xhensilës nuk i ka hyrë aspak në sy një nga qytetet më të bukura në botë, pasi këtë të fundit e ka para saj.

Në fotografi gjenden Besi dhe Ajka në krahët e tij, të qeshur e të gëzuar që nuk e kanë mendjen aspak te kamera e këngëtares. “Bota para syve të mi”, ka shkruar Xhensila duke e ëmbëlsuar edhe më shumë foton.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit