10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Xhaka thotë se Kosova tani e ka një kandidat serioz e të ndershëm për kryeministër

- Advertisement -

Kryetari i PDK-së në Zvicër, Ragip Xhaka e ka mirëpritur kandidimin e Bedri Hamzës për kryeministër nga radhët e PDK-së.

Kosova, sipas tij, e ka një kandidat serioz, të ndërshëm dhe të dëshmuar.

“Bedri Hamza është i duhuri për kryeministër të ardhshëm të Kosovës”, ka shkruar ndër të tjera ai.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit