3.8 C
New York
Monday, March 20, 2023

Buy now

Vjosa Osmani publikon foto familjare për festën e Vitit të Ri

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka publikuar një foto familjare.

E këtë e ka bërë me rastin e festës së Vitit të Ri.

Ajo bashkë me burrin dhe vajzat janë shfaqur nga presidenca, pranë pemës së Vitit të Ri.

Osmani gjatë ditës ka vizituar institucionet që kujdestarojnë sonte, në natën e ndërrimit të moteve.

te ngjashme

105,454FansLike
12,000FollowersFollow
3FollowersFollow
- Advertisement -

te fundit