9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Vjosa Osmani publikon foto familjare për festën e Vitit të Ri

- Advertisement -

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka publikuar një foto familjare.

E këtë e ka bërë me rastin e festës së Vitit të Ri.

Ajo bashkë me burrin dhe vajzat janë shfaqur nga presidenca, pranë pemës së Vitit të Ri.

Osmani gjatë ditës ka vizituar institucionet që kujdestarojnë sonte, në natën e ndërrimit të moteve.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit