Vetura bie në lumë, humb jetën një 20-vjeçar në Prizren dhe lëndohet një tjetër

Një 20-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një vetaksidenti i cili ndodhur sot në Prizren.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Shaqir Bytyqi, ku sipas tij nga aksidenti ka mbetur i lënduar edhe shoferi i veturës.