30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Vetëplagoset një person në këmbë me pushkë ajrore në Viti

- Advertisement -

Vetëplagoset një person në këmbë me pushkë ajrore në Viti.

Për lajmi.net, e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë Rajonale të Gjilanit, Valon Osmani.

Ai ka thënë rasti ka ndodhur në garazhin e shtëpisë së viktimës.

Një person është plagosur në këmbë me pushkë ajrore. Policia në vendin ngjarjes ka konfiskuar armën dhe disa diabolla. Rasti ka ndodhur në garazhin e shtëpisë së viktimës dhe nuk ka ndonjë indikacion që ai mund të jetë plagosur nga dikush. Me rastin po merret policia”, ka thënë Osmani.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit