13.2 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Veshjet e maternitetit të Sofia Richie përfshijnë shtresa komode dhe aksesorë Hermes

Nga Rihanna te Suki Waterhouse, të famshmit kanë vërtetuar se veshja e shtatzënisë nuk do të thotë të sakrifikosh stilin personal.

Që kur njoftoi shtatzëninë e saj në janar, Sofia Richie Grainge ka ndjekur shembullin. Deri më tani, mbretëresha e luksit ka ecur në tapetin e kuq të çmimeve Grammy 2024 e veshur me një fustan elegant të zi të pastër nga Saint Laurent dhe ka veshur tuta me një triko lesh kashmiri për një moment më të qetë, shkruan Marie Claire.

Pamja e saj e fundit – brenda dhe jashtë tapetit të kuq – kanë dëshmuar se Grainge planifikon t’i qëndrojë besnike identitetit të stilit të saj në mes të shtatzënisë. Momenti i fundit i manjatës së modës është i përqendruar te rehatia, por i lezetshëm, një shenjë dalluese e stilit të saj personal.

Ndërsa kishte dalë për drekë në një ditë me shi në West Hollywood, Grainge u përball me elementët në një pelerinë me nuancë neutrale me prerje lëkure kafe nga Loro Piana. Ajo e kombinoi veshjen e sipërme luksoze me një pulovër ngjyrë tërshërë dhe pantallona të thurura me shirita. Me shiun në mendje, Grainge e përfundoi veshjen e saj me çizme gome të papërshkueshme nga uji.

Duke pasur parasysh dashurinë e saj për të gjitha gjërat luksoze, kishte kuptim vetëm që Grainge të aksesonte pamjen e saj të ditës me shi me një çantë stilisti. Zgjedhja e saj për atë ditë ishte Hermes Kelly 25 Sellier në një nuancë të thellë burgundy, duke krijuar ngjyrën perfekte për veshjen e saj me tone neutrale.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit