29.8 C
New York
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

Vesa Vllasaliu pranon dhuratë unike, kush ia dërgoi?!

- Advertisement -

Vesa Vllasaliu, e njohur si ish-banore e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, është në vëmendjen e të gjithëve për një dhuratë të vecantë që ka marrë, dhe fansat janë në pritje për të zbuluar nga i ka ardhur ajo.

Në një InstaStory të saj, Vesa ka ndarë pamjen e disa luleve, të cilat brenda tyre mbajnë të shkruar emrin e saj.

Edhe pse nuk ka dhënë detaje të tjera në lidhje me këtë dhuratë, spekulohet se ajo vjen nga partneri i saj.

Kjo pikëhon vëmendjen e fansave, të cilët janë të kureshtur të dinë më shumë rreth kësaj surprize të mrekullueshme dhe kush është personi i fshehur pas saj.

Çdo lëvizje e Vesa në rrjetet sociale shkakton reagime të ashpra dhe spekulime, dhe kjo nuk është përjashtim.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit