24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Santiana pëson ndryshim drastik në fytyrë, çfarë bëri?!

- Advertisement -

Santiana është një nga banoret më të komentuara në “BBVK”.

Ajo përveç lojës që bëri, u komentua edhe për paraqitjen fizike dhe super linjat trupore.

Por, së fundmi ajo shihet se pësoi në ndryshim në fytyrë.

Siç duket Santi ka fryrë buzët dhe ndryshimi po i shkon shumë, shkruan “Kosovarja”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit