26.7 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Venezia transferon lojtarin e Bayern Munich

- Advertisement -

Skuadra e Venezia ka kompletuar një lëvizje mjaft interesante në fillimin e merkatos së janarit.

Michawl Cuisance i Bayern Munich, ka vendosur t’i jap fund aventurës me kampionët e Gjermanisë dhe të ndjekë hapësirat individuale..

Marrëveshja mes Bayern dhe Venezia është arritur për shumën e 4.5 milionë euro, plus bonuse.

Cuisance do të jetë i lidhur me një kontratë që vlen deri në vitin 2025.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit