16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Vehbi Kajtazi publikon një video me krejt kundërthëniet e pushtetit për rastin e Astrit Deharit

- Advertisement -

Gazetari Vehbi Kajtazi ka publikuar një video ku përmbledhen krejt kundërthëniet për rastin e vdekjes së Astrit Dehari – prej kur Vetëvendosja ishte në opozitë dhe premtonte se me të ardhur në pushtet do të zbardhnin atë që sipas tyre ishte ‘vrasje në burg’ të Deharit, e deri te sot, në pushtet se ku qëndrojnë në raport me këtë temë: zhdukja e mostrave e arsyetime prej më të ndryshmeve.

Une nuk kisha dite me ba kete video qysh e paska ba dikush. P.S. ndalohet shikimi i saj nga pushteti dhe militantet e Vetevendosjes!”, ka shkruar Kajtazi në mbishkrim të videos.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit