Vedati fillon me shakat: Janë liberalizuar vizat, aeroplani me piten e Xhulit do të niset nga Prishtina për në Komoran

Kanë mjaftuar pak sekonda që prej hyrjes së tij brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova dhe aktori komedian, njëherësh konkurrenti më i ri i këtij formati televiziv, Vedat Bajrami ka nisur me batutat e tij.

Ai duke folur me shaka, u ka thënë banorëve “se vizat janë liberalizuar”, teksa nuk munguan të qeshurat e shumta të banorëve të tjerë.

“A mundem të zbuloj diçka? Është bërë liberalizimi i vizave dhe fluturimi i parë është Prishtinë-Komoran, me një aeroplan me piten e Xhulit”, ka thënë Vedati pos tjerash.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, për detaje të tjera.